ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 3 серпня 2017 р.

Третина аптек на Вінниччині погодилась видавати безкоштовні ліки

Кожна третя аптека на Вінниччині погодилась взяти участь у державній програмі "Доступні ліки". По ефективності реалізації програми Вінницька область входить до п`ятірки лідерів - Львівська, Дніпропетровська, Івано-Франківська та Харківська області.

"Станом на 1 липня 2017 року в області до роботи в програмі залучено 364 аптек. Їх кількість збільшується. Зараз в кожній третій аптеці пацієнти можуть за рецептом від лікаря отримати ліки, що входять до програми - безкоштовно чи з незначною доплатою.

За час дії програми було виписано майже 300 тисяч рецептів. Аптеки відпустили ліки за 192 862 рецептами - 68,6% від виписаних. За це отримали відшкодування на загальну суму біля 6,8 млн. грн. - 33% від суми коштів, які надійшли в область для реалізації зазначеної програми на 2017 рік", - повідомила директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Людмила Грабович, пише сайт Вінницької ОДА.

Найбільше програмою скористалися у Мурованокуриловецькому і Гайсинському районах, містах Іллінці та Калинівка.

1 квітня 2017 року стартувала урядова програма "Доступні ліки". На неї виділено 500 млн грн. Хворі на серцево-судинні недуги, діабет ІІ типу та бронхіальну астму отримуватимуть ліки безкоштовно.

https://gazeta.ua/

Немає коментарів: