ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 8 серпня 2017 р.

За результатами впровадження урядової програми «Доступні ліки» Вінницька область входить до трійки лідерів по Україні

Про це під час щопонеділкової апаратної наради в обласній державній адміністрації повідомила директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович.

Посадовець нагадала, що дія програми, яка стартувала з 1 квітня 2017 року, поширюється на ліки від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми. Відтак відзначила, що за результатами впровадження проекту з реімбурсації Вінницька область стабільно входить до трійки лідерів поряд із Запорізькою та Харківською областями.

Людмила Грабович повідомила: «Станом на 4 серпня 2017 року в області за програмою «Доступні ліки» виписано більше 300 тис. та вже отоварено 264 тис. 663 рецепти. Найкраще спрацювали в Іллінецькому , Гайсинському, Муровано-Куриловецькому, Могилів-Подільському, Томашпільському районах. Представники Департаменту побували у восьми районах,де справи з реімбурсацією не дуже успішні. Нами здійснено перерозподіл коштів. На сьогодні в області залишилось 200 тисяч вільних коштів, які також підлягатимуть перерозподілу».

За інформацією директора Департаменту охорони здоров’я ОДА, станом на 4 серпня, в аптеках області на закупку інсулінів відпущено 11тис. 287 рецептів на суму 4 млн.631 тис.751 грн.

http://www.myvin.com.ua

Немає коментарів: