ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 5 серпня 2017 р.

Українські військові отримають аптечки за новими стандартами

Військово-медичний департамент Міністерства оборони України спільно із волонтерськими організаціями розробив нові технічні умови формування індивідуальних аптечок для військовослужбовців. Про це повідомляє прес-служба Transparency International Україна.

«Необхідність розробки технічних умов виникла тому, що військові та волонтери неодноразово нарікали на низьку якість аптечок, які використовувались на фронті. Перелік компонентів аптечки був суттєво гіршим за той, що використовується у країнах НАТО», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Міноборони здійснювало закупівлі не тих найменувань, які були потрібні, а тих, що були доступні на ринку. Нові технічні умови дозволять Міноборони вимагати від виробників забезпечення вищих стандартів якості для кожного компонента аптечки.
У розробці нових технічних умов взяли участь експерти Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони (НАКО) – спільної ініціативи ТІ Україна та TIDefence & Security (Британія). На сьогодні технічні умови затверджуються в Міністерстві оборони України. Очікується, що українські військовослужбовці отримають аптечки за новими стандартами вже цієї осені.

«Ми наполягали на мінімізації корупційних ризиків при створенні аптечок. Раніше існував ризик формування технічних умов під конкретного виробника. Це могло спричинити дискримінацію учасників закупівель за формальними ознаками. Наприклад, йдеться про скасування неправомірних вимог щодо особливого маркування упаковки товару, яке фактично не впливає на його якість, але суттєво звужує коло потенційних постачальників», – повідомив представник НАКО Тарас Ємчура.

http://pravda.press/news/society/ukrainski-viyskovi-otrimayut-aptechki-za-novimi-standartamy--27879/

Немає коментарів: