ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 31 липня 2017 р.

З закупівлею ліків нічого не можна зробити, допоки в країні не буде закону, – Комаровський


Тема закупівлі ліків є дуже довгою і гаряче обговорюваною. Тільки ледь не всі ці балачки марні, оскільки ми живемо в системі, де всіх можна підкупити і все підробити.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK сказав лікар-педіатр Євгеній Комаровський.

«Країні потрібний закон, який буде для всіх однаковий! Без нього у нас зв’язані руки. Ми до білої гарячки можемо мусолити тему закупівлі ліків. Але який у цьому сенс, якщо будь-якого прокурора можна купити, а рішення підробити?», – обурювався гість програми.

Для реформування медичної галузі в Україні потрібно повністю очистити всі міністерства від крадіїв, зауважив лікар.

«Це безумство. Не можна реформувати охорону здоров’я, не реформувавши Міністерство внутрішніх справ. Багато рішень МОЗу торкаються Міністерства соціальної політики. Не зробивши над координаційний орган, раду над цим всім, не вирішим нічогісінько! Нам потрібний нормальний закон», – запевнив Євгеній Комаровський. Читайте більше тут:

http://zik.ua

Немає коментарів: