ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 5 серпня 2017 р.

ЧИ Є МІСЦЕ ФОП НА ФАРМРИНКУ? Звернення Голови ГО «ВОМФАФР» до малих підприємців фармацевтичної сфери

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!
ШАНОВНІ МАЛІ ПІДПРИЄМЦІ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ СФЕРИ!

Великий аптечний бізнес повів черговий наступ на малих підприємців на фармацевтичному ринку. Відгриміла Революція Гідності, але тенденції залишилися незмінними, як до Революції так і після її перемоги, великий бізнес продовжує боротьбу за панування на ринку лікарських засобів. Великі гроші не терплять поряд собою конкурентів, навіть фізичні особи-підприємці із невеликими статками є перешкодою для отримання надприбутків. У великого бізнесу є все – влада, фінанси, юристи, друковані та Інтернет видання. За допомогою цих важелів досить просто змінювати законодавство на свою користь. Де шукати захист? Як знайти правду?

Щотижневик «Аптека online.ua» на своїх шпальтах розмістив статтю доктора юридичних наук Віталія Пашкова «Чи мають ФОП право відкривати аптеки?» (посилання на статтю: http://www.apteka.ua/article/419964).  За моїм переконанням стаття носить замовний характер, метою якої є створення передумов ліквідації малого підприємництва на фармринку та формування громадської думки  пересічних громадян і пацієнтів що це правильно і законно. При цьому, автором проігноровано норми Закону, які надають право ФОП здійснювати роздрібну торгівлю лікарськими засобами, отже його точка зору упереджена і необ'єктивна.

Я сама малий підприємець, я знаю як важко було зробити перший крок у бізнесі, як важко втриматися на ногах і продовжувати йти. Я знаю, що ФОПи не в змозі оплачувати послуги юридичних фірм та відомих юристів задля захисту своїх прав. Саме для цього, в свій час, ми створили ГО «ВОМФАФР», щоб боротися разом за свої права. Як голова Громадського об'єднання  малих підприємців, я направила у щотижневик «Аптека» відповідь на статтю Віталія Пашкова, однак реакція щотижневика говорить про те, що відповідь не буде розміщено на шпальтах «Аптека online.ua». Нажаль поняття «демократія» не є загальним, особливо у власників  видань своє розуміння цього терміну, і в даному випадку, захист малого підприємництва не входить в коло їх інтересів.

Я вимушена розмістити свою відповідь на  сайті ГО «ВОМФАФР» (посилання: https://farmrada.blogspot.com/2017/07/blog-post_65.html), я бажаю щоб пересічні громадяни мали об'єктивну картину того, що відбувається. Щоб вони сліпо не довіряли науковим званням та відомим прізвищам.

Шановні читачі, читайте протилежні точки зору, вивчайте аргументи і робить висновки. Пашков заявляє, що йому прикро прийти до висновку про те, що ФОП не місце у роздрібній торгівлі, не вірте! Почитайте останній абзац його статті, він впевнений що аптеки ФОП це лише питання часу. Це головна мета статті. Пашков бажає закриття аптек ФОП на селі, він прагне прибрати малий бізнес із спальних районів міст та невеликих селищ і СМТ. Він там не мешкає, він завжди знайде для себе аптеку, адже мереж так багато….А можливо це просто його робота, і особистої ворожнечі тут немає, є тільки замовник і виконавець. Може й так…Я звертаюсь не до нього. Я звертаюсь до Вас громадян – пацієнтів, які є покупцями в аптеках ФОП. Я звертаюсь до ФОП, які кожний день очікують, що в них заберуть їх сімейний бізнес. Ви не на одинці із своїми проблемами. ГО «ВОМФАФР» по мірі сил та можливостей стоїть на захисті Ваших прав доти, доки буде існувати. Але не чекайте доки біда прийде у кожний окремий дім. Об'єднуйтесь, приєднуйтесь, оскільки тільки разом ми можемо вистояти та захистити себе, тільки разом нас почують.

Читайте відповідь – звернення ГО «ВОМФАФР», робить висновки, дійте і допоможе Вам Бог!
Дуже сподіваюся на Ваші письмові відгуки, ГО «ВОМФАФР» бажає отримати їх, систематизувати й вийти із пропозиціями щодо захисту прав ФОП до суб'єктів законодавчої ініціативи та регуляторних органів. Чекаю на Вашу думку, завжди з Вами,

Голова ГО «ВОМФАФР»                                                                      Олена Пруднікова.                 

Немає коментарів: