ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 19 липня 2017 р.

Сироватки від ботулізму на Буковині немає, але її доставлять за потреби

Ці сироватки тільки для екстрених ситуацій

Нещодавно в Україну надійшли сироватки від ботулізму та правця. Між регіонами, як зазвичай, дані ліки розподіляти не будуть.

Про це повідомили на офіційному сайті Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

Кількість сироваток невелика, тому ліки вирішили не розподіляти між областями й залишили у резерві Міністерства охорони здоров’я. У разі необхідності, треба буде телефонувати в МОЗ і в межах 12-24 годин сироватки доставлятимуть у потрібний регіон.

«Фактично, завезли таку кількість, яка потрібна, приміром, на півтора року лише для Чернівецької області. Тому ці сироватки тільки для екстрених ситуацій», – каже заступник директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА – начальник управління організації та розвитку лікувально-профілактичної допомоги населенню Марія Поліщук.

http://promin.cv.ua/2017/07/18/syrovatky-vid-botulizmu-ta-pravtsia-dostavliatymut-u-rehiony-za-potreboiu.html

Немає коментарів: