ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 13 липня 2017 р.

Кабміном затверджено перелік ліків, які закуповують міжнародні організації у 2017 р.

Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка затверджує перелік лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються спеціалізованими організаціями за бюджетні кошти у 2017 році.

Про це повідомляється прес-службою Міністерства охорони здоров'я. 

"Затвердження номенклатур дозволить МОЗ якнайшвидше розпочати процес закупівель за бюджет 2017 року. Це дозволить якнайшвидше розпочати закупівлі за бюджетною програмою "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" цього року і на законодавчому рівні забезпечує своєчасний доступ пацієнтів до необхідних лікарських засобів та медичних виробів", - йдеться у повідомленні.

Затверджений перелік ліків та медпрепаратів включає 23 номенклатури. Повний перелік розміщено на сайті МОЗ.

У МОЗ також повідомили, що за умови, якщо після закупівлі необхідної кількості лікарських засобів та медичних виробів з переліку, на рахунках спеціалізованих організацій залишаться невикористані кошти, МОЗ зможе закупити додаткову кількість товарів.Закупівлі ліків та медичних виробів за кошти державного бюджету у 2017 році здійснюватимуть Програма розвитку ООН (ПРООН), Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Британська королівська агенція Crown Agents.

за матеріалами  https://www.ukrinform.ua/

Немає коментарів: