ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 24 липня 2017 р.

"14,5 млн грн підуть на дитячу ниркову терапію", - обіцяють у МОЗ України

За оперативними даними з регіонів, 146 осіб – діти, що мають гостру форму захворювання V ступеню і потребують невідкладної допомоги.

Заощаджені через міжнародну організацію Crown Agents 14,5 млн грн, що входили до виділених 35,6 млн грн із дербюджету на 2016 рік на закупівлю медпрепаратів, підуть на дозакупівлі медикаментів та виробів медпризначення, зокрема на дитячий діаліз нирок. Про це повідомляють на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

"Закупівля витратних матеріалів для гемодіалізу, перитонеального діалізу та медикаментів для лікування дітей, хворих на гостру та хронічну ниркову недостатність, вкрай важлива для забезпечення надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги цій категорії хворих. Якісні медикаменти та медичні вироби допоможуть нам підвищити ефективність лікування та сприятимуть зниженню рівня дитячої смертності від захворювань нирок в Україні", - повідомив Олександр Лінчевський, заступник Міністра охорони здоров’я.

За даними Міністерства, серед 6 тис. українців, які щороку потребують замісної ниркової терапії (діаліз, (гемодіаліз, перитонеальний діаліз або трансплантація нирки), за оперативними даними з регіонів, 146 осіб – діти, що мають гостру форму захворювання V ступеню і потребують невідкладної допомоги.

Діаліз нирок — процедура, що дозволяє частково замінити функціональність органу автоматизованим обладнанням. При нирковій недостатності в крові накопичується велика кількість токсинів і шкідливих речовин.

Якщо їх не нейтралізувати, виникне ураження мозкової тканини (сечовиною і креатитином), порушується функціональність печінки та селезінки (при розпаді еритроцитів), ушкоджуються всі внутрішні органи. У нормі нирки людини фільтрують кров від токсинів та забезпечують повторне всмоктування корисних компонентів.

Ліна Романченко

http://kg.ua

Немає коментарів: