ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 13 червня 2017 р.

МОЗ хоче закупити відсутню в Україні сироватку від ботулізму через міжнародні організації

Міністерство охорони здоров’я планує закупити сироватку від ботулізму через міжнародні організації, бо в Україні немає вакцини від цього захворювання. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Згідно з чинним законодавством, МОЗ не може закуповувати незареєстровані в Україні медичні препарати.

«Значні можливості та досвід міжнародних організацій у сфері закупівель лікарських засобів та медичних виробів дозволяють використовувати бюджетні кошти прозоро та ефективно і, що більш важливо, забезпечувати якісне лікування пацієнтів в Україні», — повідомляє міністерство.

Зазначається, що відомство підготувало розрахунки відповідної бюджетної програми для закупівлі сироваток від дифтерії, сказу, правця, ботулізму, малярії.

Закупівлі стануть можливими після внесення змін до закону про держбюджет 2017 року.

Раніше в Україні було зареєстровано сироватка від ботулізму виробництва компанії «Мікроген» (РФ), виробництво якої було в російській Уфі.

Нагадаємо, за даними Держспоживслужби, за тиждень було зафіксовано ще два випадки захворювання на ботулізм – у мешканки села Нікольське Полтавської області та жительки міста Дніпрорудне Запорізької області.

Нагадаємо, в період з 27 по 29 травня у трьох жителів Києва діагностували захворювання на ботулізм після вживання в’яленої риби. Один з постраждалих помер у лікарні. Також було зафіксовано випадок у Херсоні, та смерть від ботулізму в Сумах.

 Катерина Чурилова

https://zaxid.net/

Немає коментарів: