ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 8 червня 2017 р.

У Чернівцях заступник міністра охорони здоров’я нагадав про заборону медикам рекомендувати ліки конкретних брендів

Лікарі не повинні рекомендувати пацієнтам медичні препарати конкретної фармацевтичної компанії.

Про це сказав заступник міністра охорони здоров'я України Олександр ЛІНЧЕВСЬКИЙ у Чернівцях під час публічного обговорення ключових проблем в Україні, організованого експертами громадської організації “Центр UA” та коаліції "Реанімаційний пакет реформ", пише molbuk.ua

- У наших медичних закладах відбувається свідоме загравання з фармацептичними компаніями. Протоколи у медзакладах містять назви медичних брендів, що є неприпустимим, - сказав О. Лінчевський чернівецьким медикам.

Як приклад заступник міністра навів назву препарату “Актовегін”, який застосовують при ішемічному інсульті, недостатності мозкового кровообігу.

-Такого препарату як “Актовегін” немає у жодних медичних протоколах, протоколах світу. А у нас є. На такі речі ми будемо звертати увагу і забороняти, - додав заступник міністра.

http://molbuk.ua

Немає коментарів: