ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 5 червня 2017 р.

В Україні тимчасово заборонили реалізацію медичного спирту

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила продаж, зберігання і реалізацію лікарського засобу «Спирт етиловий» 96%.

Про це повідомляється на сайті Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Тимчасово заборонили реалізацію та застосування лікарського засобу «Спирт етиловий» 96%, розчин по 100 мл у флаконах, серії 011116, з маркуванням виробника Державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт», Україна.

Рішення про тимчасову заборону прийнято у зв’язку з надходженням термінового повідомлення від Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області про підозру щодо фальсифікації.

Заборона діятиме до окремого рішення Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

http://vgolos.com.ua/news/v_ukraini_tymchasovo_zaboronyly_realizatsiyu_medychnogo_spyrtu_267511.html

Немає коментарів: