ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 21 червня 2017 р.

Чи підлягає оподаткуванню ПДВ відшкодування вартості ліків по програмі «Доступні ліки»?

Головне управління ДФС у Сумській області повідомляє, що кошти, отримані суб’єктом господарювання з бюджету як відшкодування вартості відпущених ліків по програмі «Доступні ліки», включаються до складу оподатковуваних операцій і збільшують базу оподаткування у звітному періоді їх отримання з нарахуванням податкових зобов’язань у загальновстановленому порядку.

При цьому, порядком відшкодування вартості лікарських засобів, затвердженим постановою Кабінету міністрів України від 17 березня 2017 року № 152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів», визначено, що для здійснення відпуску ліків, вартість яких підлягає повному або частковому відшкодуванню, суб’єкти господарювання повинні звернутися до розпорядників бюджетних коштів із заявою про укладення договору про відшкодування вартості лікарських засобів.

Розпорядники бюджетних коштів мають на підставі укладених договорів сформувати перелік суб’єктів господарювання, що здійснюють відпуск лікарських засобів.

http://everyday.sumy.ua/

Немає коментарів: