ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 3 червня 2017 р.

Програму «Доступні ліки» продовжуватимуть фінансувати за державні кошти

За словами народного депутата України Костянтина Яриніча, програма «Доступні ліки» є державним проектом, а не місцевим, а, відповідно, перекладання її фінансового забезпечення на місцеві бюджети можливе лише за наявності офіційного запевнення Кабміну в подальшій компенсації витрачених коштів.

Про це нардеп повідомив на засіданні регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування щодо медичної реформи.

Заступник голови ОДА Сергій Коваленко так прокоментував ситуацію:

– З територій надходять листи: мовляв, гроші державної субвенції закінчуються, і невдовзі доведеться фінансувати програму реімбурсації самостійно. Пояснюю: уряд запевнив нас – додаткові фінанси у держави є, однак для їх отримання область спочатку має використати ті ресурси, що уже були передані на місця. Зараз в одному районі кошти уже закінчились, а в іншому їх половина лише використана. Ми будемо намагатись перерозподілити ці наявні фінанси, аби використати державний ресурс одночасно, – заявив чиновник.

Заступник начальника депаратаменту охорони здоров’я ОДА Наталія Горбенко додаоа: окрім відшкодування вартості препаратів на лікування цукрового діабету другого типу, передбаченого програмою «Доступні ліки», не варто забувати й про 303-ю постанову Кабміну яка передбачає підтримку діабетиків за кошти місцевих бюджетів.

http://www.vechirka.com.ua/programu-dostupn-l-ki-prodovzhuvatimut-f-nansuvati-za-derzhavn-koshti

Немає коментарів: