ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 23 червня 2017 р.

Щороку програма реімбурсації ліків буде фінансуватися з бюджету на 1 млрд грн - Данилюк

Програма реімбурсації, що передбачає відшкодування державою вартості низки лікарських засобів від поширених хронічних захворювань, фінансуватиметься з бюджету на 1 млрд грн щорічно в 2018-2020 роках. 

Про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк на засіданні уряду.

«Для підвищення доступності медичної допомоги передбачається підтримка реалізації національної системи реімбурсації лікарських засобів, на цю мету в 2018-2020 роках заплановано спрямовувати щороку по 1 млрд грн», - наголосив Данилюк.

За його словами, проведення медичної реформи буде повністю забезпечено бюджетним фінансуванням.

Нагадаємо,  з 1 квітня в Україні стартувала програма "Доступні ліки" з відшкодування вартості медпрепаратів (реімбурсації). Йдеться про введення механізму відшкодування вартості ліків під час амбулаторного лікування осіб, які страждають на серцево-судинні захворювання, діабет II типу, бронхіальну астму, шляхом встановлення оптово-відпускних цін на ці препарати, які розраховуються як медіана референтних цін на такі самі препарати в затверджених референтних країнах.

Участь аптечних установ у програмі відшкодування вартості лікарських засобів відбувається лише на добровільних засадах.
МОЗ України закликає представників бізнесу приєднатися до програми реімбурсації.

за матеріалами  https://health.unian.ua/

Немає коментарів: