ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 9 травня 2017 р.

Дніпропетровщина: тяжкохворі залишилися без життєво важливих ліківСклади – порожні, хоча гроші на закупівлю препаратів виділили вже давно.

На волосині від смерті опинилися близько сотні пацієнтів на Дніпропетровщині, що потребують перитоніальний діаліз. Склади обласної лікарні – порожні. Аби врятувати своїх пацієнтів, медики вибили гуманітарку. Але й вона закінчується катастрофічно швидко.

Це якийсь абсурд – пояснюють у департаменті охорони здоров'я. Гроші на закупівлю давно виділені, а торги вже кілька місяців поспіль, блокує антимонопольний комітет. Через скаргу однієї фірми, що не потрапила на тендер, але дуже хоче зайти на ринок. Їхні бізнес інтерес виявився для чиновників важливішими за життя людей.

А доки перерозподіл фармакологічного ринку триває, антимонопольний комітет не знаходить часу навіть на пояснення. Якщо торги не розблокують, люди матимуть лише тиждень життя.

https://nnovosti.info/stories/medichni_reformi_tjazhkohvori_zalishilisja_bez_zhittjevo_vazhlivih_likiv_video-4815.html

Немає коментарів: