ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 5 травня 2017 р.

Деякі закуплені через міжнародні організації ліки виявилася простроченими

МОЗ України отримало листи від українських лікарень щодо неможливості використання низки ліків, бо скінчився їх термін придатності.

Як повідомили у МОЗ, Crown Agents разом із партнерами надали гарантійний лист МОЗ щодо заміни деяких ліків у разі, якщо вони не будуть використані до закінчення їхнього терміну придатності.

Це стосується закупівель ліків за кошти державного бюджету 2015 року. У МОЗ наголосили, що процедура заміни лікарських засобів потребує попереднього збору залишків з лікарень для їхньої подальшої ліквідації та вимагають ретельного контролю, щоб унеможливити зловживання простроченими медикаментами. Зараз у лікарнях збирають непридатні ліки.

У МОЗ підкреслили, що ці чинники "впливають на час заміни і виходять за межі прямої відповідальності Crown Agents".

Crown Agents отримали список ліків, які потрібно замінити, більше місяця тому.
Зараз Crown Agents узгоджує з МОЗ, виробниками та постачальниками графіки заміни медичних препаратів.

за матеріалами https://health.unian.ua

Немає коментарів: