ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 23 травня 2017 р.

Новий склад Громадської ради МОЗ України затверджено

Резюме. Опубліковано відповідний наказ міністерства

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) України від 18.05.2017 р. № 534, на виконання пункту 9 Типового положення про Громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді Міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у містах Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», затверджено новий склад Громадської ради при МОЗ України.

Затвердженню передувало рейтингове інтернет-голосування, в якому мали змогу взяти участь усі заінтересовані громадяни України.

Прес-служба «Українського медичного часопису»
за матеріалами http://www.moz.gov.ua

http://www.umj.com.ua

Немає коментарів: