ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 27 травня 2017 р.

Дороге здоров’я: за що ми платимо в аптеках і чи є дешева альтернатива?

Чуючи слово «ліки», у кожного із нас виникають різні асоціації. Та завжди все зводиться до одного – здоров’я.

«Здоров’я за гроші не купиш» – гласить народна мудрість. Та сучасність переконує нас у протилежному. Виявляється, що купити здоров’я таки можна, але ціна за нього буває різною, пише WestNews.

Ціни на ліки з кожним роком дивують все більше і більше, та як щодо їхньої якості,в порівнянні з ліками європейських країн? Ні для кого не секрет, що європейська медицина розвивається стрімкими темпами та завжди пропонує альтернативні вирішення будь-яких проблем зі здоров’ям. Зайшовши у будь-яку аптеку, наші очі розбігаються у різні сторони від широкого асортименту препаратів від різноманітних захворювань. Та українці чи підозрюють українці, що дорогі європейські препарати можна замінити українськими дешевими аналогами?

Звісно, жоден з нас, простих людей, уявлення не має, що насправді містить упаковка дорогих українських таблеток. Жителі наших міст часто віддають шалені гроші за медичні препарати. Все-таки вітчизняні ліки можуть бути якісними і відповідають своїй ціні.

До дорогого лікарського засобу дуже просто можна підшукати дешевий аналог. Цікаво те, що ефект від використання буде таким же, а сильні зміни відчує ваш гаманець.

В українців принцип простий: ми платимо за все. Часто переплачуємо за фірму, упаковку, смак, колір чи рекламу. У сучасні ліки входить не лише ціна якості та корисності препарату, а ще й маркетинг. Якщо ви думаєте, що дешеві ліки – це підробка, яка вам не допоможе, то це не так. Проте перед купівлею будь-якого препарату для початку варто порадитися з лікарем.


Часто можна почути таку думку, що в рекламі по телевізорі показують ті препарати, які люди просто погано купляють і які є не надто корисними та ефективним.

Пропонуємо Вам порівняти ціни препаратів іноземного виробництва та дешевших українських аналогів в аптеках Івано-Франківська.


Клим Ольга
http://westnews.com.ua/

Немає коментарів: