ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 25 травня 2017 р.

Припинити блокувати програму "Доступні ліки" у низці регіонів просить АПАУ розпорядників бюджетних коштів

АПАУ (Аптечна професійна асоціація України) закликає розпорядників бюджетних коштів Київської, Закарпатської та Волинської областей припинити блокування підписання з аптеками договорів на відшкодування витрат за програмою "Доступні ліки".

Таке  звернення асоціації, в якому її представники просять розпорядників коштів підписувати договори з усіма аптеками, які хочуть взяти участь у програмі, розміщено на сайті АПАУ.

Увага акцентується  на тому, що будь-які пояснення розпорядників бюджетних коштів про співпрацю виключно з комунальними установами, розподіл усіх виділених коштів, т.д. -  незаконні.

"У разі бажання аптечної мережі брати участь всією кількістю аптек, просимо не відмовляти в цьому, обираючи тільки окремі заклади, обмежуючи доступність для пацієнтів", - йдеться у зверненні.

АПАУ також закликає не затримувати відшкодування коштів за відпущені препарати аптекам, що вже беруть участь у програмі."Аптеки, перед якими є заборгованість у розпорядників коштів, мають право призупинити відпуск ліків. А це позначиться виключно на забезпеченні пацієнтів медикаментами", - акцентує увагу АПАУ.

за матеріалами interfax.com.ua

Немає коментарів: