ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 29 травня 2017 р.

Недосконала система охорони здоров’я щороку відбирає життя у понад сотні тисяч українців

Щороку в Україні від діагнозів, які піддаються лікуванню, помирає 136 тисяч людей. Такі невтішні дані озвучила в.о. глави Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун.

Супрун стверджує, що озвучені нею дані належать Всесвітній організації охорони здоров`я. Вона уточнює, що "кожного року майже 4000 українців помирають від туберкульозу – хвороби, яку у світі давно ефективно лікують".

"Майже 1200 малюків, яких можна було б врятувати, помирають під час пологів або в перший рік життя", – зазначає в.о. міністра.

Очільниця МОЗ також констатує, що понад 7000 українців помирають щороку від інфекційних захворювань, про які в світі вже давно забули і яким можна було б запобігти, якби система охорони здоров’я в Україні працювала на європейському рівні.

Коментуючи ці показники Уляна Супрун звернулася до народних депутатів із закликом розглянути та одобрити низку законопроектів, – № 6327, 6328, 6329, 6347 – які докорінно змінять систему охорони здоров’я в Україні. Наразі ці законопроекти уряд вже зареєстрував у Верховній Раді.

Нагадаємо, з проявами дитячої алергії в Україні статистика невтішна: подібне спостерігається у кожного п’ятого неповнолітнього. Згідно пояснень лікарів, виною всьому умови виховання та навколишнє середовище.


http://toplutsk.com/biznews-news_12836.html

Немає коментарів: