ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 12 травня 2017 р.

Гройсман доручив перевірити програму "Доступні ліки"

Кабмін також має намір удосконалити програму 

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив віце-прем'єр-міністру Павлу Розенку і виконуючій обов'язки міністра охорони здоров'я Уляні Супрун перевірити виконання програми "Доступні ліки". Про це на своїй сторінці в Twitter написав прес-секретар Гройсмана Дмитро Столярчук.
----------------------------------------------
ПМ доручив віце-премє'єру Розенко та в. о. глави МОЗ Супрун перевірити виконання програми «Доступні ліки». pic.twitter.com/WCazv2vxM6 — Dmytro Stoliarchuk (@D_Stoliarchuk) 
May 11, 2017 
----------------------------------------------
"Прем'єр-міністр доручив віце-прем'єру Розенку та в.о глави МОЗ Супрун перевірити виконання програми "Доступні ліки", - написав Столярчук. Сам Гройсман написав у своєму Twitter, що в Чернігові, Умані, Одесі є проблеми з асортиментом ліків. В Харкові, Ізюмі, Каховці та Василькові нарікають на недостатню кількість аптек.
----------------------------------------------
Ми детально проаналізуємо звернення і будемо удосконалювати систему #ДоступніЛіки. Ще плюс 250 млн грн – це буде достатня до кінця року. — Volodymyr Groysman (@VGroysman) May 11, 2017 
----------------------------------------------
"Даю доручення Уляні Супрун - проаналізувати по областях, провести селектор, якщо потрібно з регіонами, промоніторити фінансування "Доступних ліків", - зазначив Гройсман.

Нагадаємо, раніше виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун звернулася до Кабміну з пропозицією зупинити поставки російських ліків на український ринок.

https://www.rbc.ua/ukr/news/groysman-poruchil-proverit-programmu-dostupnye-1494493868.html

Немає коментарів: