ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 4 травня 2017 р.

Лікар "Охматдиту": Закуплені за кошти ПРООН 2016 р. препарати для дитячої онкології ще зберігаються на складах "Укрмедпостач"

Куплені і поставлені на початку квітня 2017 року програмою розвитку ООН (ПРООН, UNDP) за кошти 2016 року препарати для лікування дитячої онкології ще досі зберігаються на складах держпідприємства "Укрмедпостач", - повідомив завідувач відділення трансплантації кісткового мозку Національної дитячої спеціалізованої лікарні (НДСЛ) "Охматдит" (Київ) Олег Рижак.

Він наголосив: "Минуло вже більше двох тижнів і жоден із цих трьох препаратів не отримала жодна лікарня, зокрема і НДСЛ "Охматдит". Вони лежать на складах "Укрмедпостач".

Крім того, зазначив О. Рижак, незважаючи на те, що, відповідно до технічного завдання, термін придатності препаратів має становити не менше 15 місяців або, як мінімум, 75% від загального терміну придатності медикаментів, термін придатності препаратів для лікування дитячої онкології, поставлених на початку квітня, становить 59%.

"Три препарати виробництва однієї поважної світової фармкомпанії, які дійсно необхідні, були закуплені в обсязі приблизно 30% від передбаченого закупівлями 2016 року, тобто, не на 60 млн грн, а на 20 млн грн. Вони були завезені в Україну, але чомусь ще тиждень простояли на митниці", - сказав він.Раніше повідомлялося, що ПРООН на початку квітня поставила в Україну велику партію лікарських засобів за програмою дитячої онкології на суму 60 млн грн.

по материалам  http://ua.interfax.com.ua/

Немає коментарів: