ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 10 травня 2017 р.

Міжнародні організації забезпечили лише 16% річної потреби українців в ліках

Міжнародні організації виконали зобов'язання з постачання лікарських засобів і виробів медичного призначення, закуплених за кошти державного бюджету 2016 року на 16%

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я.

Станом на 25 квітня, дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ (UNICEF) поставив на склади уповноважених державні підприємства 24% препаратів із загального обсягу закупівель, закріпленого за організацією. Вартість поставлених медикаментів і виробів становить 199,580 млн грн.

У свою чергу програма розвитку ООН (ПРООН, UNDP) - поставила в Україну 20% ліків (401,156 млн грн), британське закупівельне агентство Crown Agents - 1% (10,932 млн грн).

Загальна вартість, закуплених і поставлених в Україну ліків і виробів, становить 611,669 млн грн. В цілому міжнародні організації за кошти державного бюджету 2016 року мають здійснити закупівлі на загальну суму 3,944 млрд грн.

В даний час ЮНІСЕФ поставила в Україну 79% препаратів за програмою лікування ВІЛ / СНІДу, Crown Agents - 21% медикаментів для лікування розладів дихальних шляхів.

ПРООН виконала більше половини своїх зобов'язань із закупівлі препаратів, для лікування ювенільного ревматоїдного артриту (52%), хвороби Гоше (83%), мукополисахаридоза (86%), буллезного епідермоліз (55%). Організація також - 100% імуноглобулінів за програмою репродуктивного здоров'я.

Зобов'язання щодо закупівлі препаратів за кошти 2015 року виконано міжнародними організаціями на 105%.

http://www.depo.ua/

Немає коментарів: