ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 31 травня 2017 р.

Цього року закуплять препарати на 13 млн грн для протидії ВІЛ-інфекції і туберкульозу

За державні кошти для понад семи тисяч пацієнтів буде закуплено препарати для проведення замісної терапії на 13 млн грн в рамках програми протидії ВІЛ-інфекції та туберкульозу. Про це під час зустрічі зі спеціальним уповноваженим Генерального секретаря ООН з ВІЛ/СНІДу в Східній Європі та Центральній Азії професором Мішелем Казачкіним заявив віце-прем'єр-міністр України, голова Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні Павло Розенко, передає УНН з посиланням на Урядовий портал.

“Ми здійснили і серйозний крок вперед щодо збільшення державного фінансування програм протидії ВІЛ-інфекції та туберкульозу в Україні у 2017 році на 140%. Також після тривалої перерви, у цьому році за державні кошти буде здійснена закупівля препаратів для проведення замісної терапії на 13 млн грн, що забезпечить лікування для 7300 пацієнтів”, — сказав П.Розенко.

Він також нагадав, що 22 березня 2017 року уряд схвалив стратегію сталої відповіді на епідемії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу до 2020 року та затвердив план заходів щодо її реалізації.
Також він підкреслив, що в умовах переходу від донорського фінансування програм з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу до фінансування за рахунок бюджетних коштів, рішення Глобального фонду про виділення 120 млн доларів США на продовження фінансування програм з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу у 2018-2020 роках є надзвичайно важливим для України.

“Це рішення означає підтримку та визнання значних результатів у боротьбі з поширенням епідемій туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Ми вважаємо, що зусилля, яких докладає уряд України та підтримка міжнародної спільноти, дозволять нам досягти цілей стратегії ЮНЕЙДС „90-90-90“ у встановлені терміни, і Україна буде тримати свої лідерські позиції в боротьбі з епідемією ВІЛ у Східній Європі та Центральній Азії”, — зазначив віце-прем’єр-міністр України.
Нагадаємо, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що у липні буде розширено перелік ліків програми “Доступні ліки”.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1667748-tsogo-roku-zakuplyat-preparati-na-13-mln-grn-dlya-protidiyi-vil-infektsiyi-i-tuberkulozu

Немає коментарів: