ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 29 квітня 2017 р.

МОЗ має намір передати силовикам матеріали про нецільове використання ліків у деяких клініках

У Міністерстві охорони здоров’я України заявляють про намір передати правоохоронним органам матеріали щодо нецільового використання в деяких клініках лікарських засобів, закуплених коштом державного бюджету.

«Є проблема: ліки, які були закуплені за кошти держбюджету 2015 року, не використовувалися. (Клініки) нам брешуть, коли говорять про потребу. Зараз ми шукаємо тих, хто це зробив, будуть передані матеріали в Національну поліцію за нецільове використання коштів. Думаю, до середини травня вже будемо мати інформацію», – сказала виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

28 квітня директор НАБУ Артем Ситник і Уляна Супрун підписали меморандум про співпрацю у боротьбі з корупцією.

Національне антикорупційне бюро України планує створити спеціальний підрозділ детективів, які будуть розслідувати корупцію в сфері охорони здоров’я – перші 50 детективів будуть призначені найближчим часом.

http://www.radiosvoboda.org/

1 коментар:

Edwin Stella сказав...

Мені було діагностовано епілепсію скроневої частки, коли мені було 12 років. Мені зараз 38 років, і я отримала лікування 25. Антиконвульсивні препарати тримають мої напади під контролем протягом декількох років, але я все ще відчуваю симптоми часто, доки я не звертаюся до лікаря lawson і він запевнив мене про постійне вирішення моєї давньої проблеми. Я добре знав, що багатьом не так пощастило. Я знав, що я в компанії мільйонів пацієнтів з епілепсією, хоча, які щоденно борються з побічними ефектами цих препаратів. Я часто вибачався перед сім'єю, друзями та учнями про те, що він забував слова та потяги думки. Цей "туман мозку", як я прийшов, щоб назвати це протягом багатьох років, є очевидною біологічною реакцією на хімікати, призначені для уповільнення нервової діяльності. Одним з особливостей мого життя, яке вплинув на туман мозку, - це моя творчість. Поряд з багатьма людьми з епілепсією, які звертаються до мистецтва, я завжди хотів бути творчим письменником. Деякі неврологи стверджують, що у тих, хто має епілепсію високого моху, зокрема, є "розлад", який називається гіперграфією, майже неконтрольованим примусом до написання. Чи є у мене розлади чи ні, я лише знаю, що мені потрібно, заклик, писати, а побічні ефекти від моїх ліків заважали моїм вмінням знаходити потрібні слова.
Але тоді, приблизно шість місяців тому, я зіткнувся з нетрадиційним креативним носієм, який називався енергійною поезією. Ви берете сторінку газети чи книги і шукаєте своє повідомлення в словах на сторінці. Я зв'язався з доктором Лоусон і використовував її фітотерапію. Яке полегшення! Тому я міг думати про будь-яку іншу справу лише для того, щоб розповісти людям, які страждають від цієї смертельної хвороби. Захват, що є засобом для цього. Не засліпляй Незнання, у мене є ліки від захоплення, тому що я особисто це випробував. Зв'яжіться з ним електронною поштою dr.lawson52@gmail.com