ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 17 квітня 2017 р.

Доступные лекарства в Украине: опубликована карта аптек - Владимир Гройсман

Премьер-министр Украины Владимир Гройсман опубликовал на своей странице в Facebook подробную карту аптек, которые участвуют в программе "Доступные лекарства".

"За первые дни с начала действия программы "Доступные лекарства" тысячи украинцев смогли воспользоваться преимуществами программы, и очень важно, чтобы как можно больше граждан узнали о возможности получить необходимые лекарства бесплатно или с небольшой доплатой. Уже сейчас более 2000 аптек поддерживают правительственную программу, и с каждым днем это число увеличивается", - отметил он.

Как известно, программа стартовала 1 апреля.

Доступні ліки: адреси аптек, що долучилися до програми

https://www.obozrevatel.com/politics/58079-dostupnyie-lekarstva-opublikovana-karta-aptek.htm

Немає коментарів: