ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 29 квітня 2017 р.

В Охмадиті говорять, що перерозподіляти ліки між лікарнями стало важчеПроцедура передачі ліків з дитячого центру "Охмадит" в лікарні, які мають їх нестачу, ускладнився в кілька разів. Про це в ексклюзивному коментарі Інформаційному агентству "Правда" розказала завідувач відділення трансплантології кісткового мозку центру дитячої оноколематології і трансплантації кісткового мозку НДСЛ "Охмадит" Світлана Донська.

"Якщо регіон просить в Охмадиті – дайте нам медикаменти, в тому числі для гемостазу, а у нас є резерв, і ми готові його дати, наприклад, в Донецьку область, то ми повинні чекати, поки міністерство отримають листи і в проміжку напише наказ. З приходом пані Уляни (Супрун – прим.ред), листи припинили писати, тільки накази. Це подовжило дистанцію до отримання медикаментів кожним регіоном та окремим пацієнтом у кілька разів", - сказала вона.

Світлана Донська пояснила, що раніше для передачі ліків використовували листи, які потрібно було затвердити тільки в профільному департаменті МОЗу. Зараз же на кожну таку дію готується наказ – документ, який потрібно затверджувати  в усіх департаментах відомства.

"Найпростіше зробити так, як радять міжнародні експерти – виділяйте субвенцію лікарні на певну задачу з Держбюджету і контролюйте, як лікарня це використала", - додала заслужений лікар України.

Варто сказати, що сьогодні в Україні налічується 638 дітей з хворобами коагулопатії. Держава забезпечує фінансування лише половини від необхідної кількості препаратів.

http://pravda.press/news/society/v-okhmaditi-govoryat-shcho-pererozpodilyati-liki-mizh-likarnyami-stalo-vazhche--26989/

Немає коментарів: