ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 20 квітня 2017 р.

Україна зекономила при закупівлі ліків для хворих на гемофілію

зображення збільшується
Україна зекономила при закупівлі ліків для хворих на гемофілію

У 2017 році в Україні завдяки міжнародним організаціям вдалося зекономити понад 200 тис. доларів на закупівлі ліків для дітей хворих на гемофілію. Про це свідчать дані інформаційно-аналітичного порталу Info-light.

Через партнерські незалежні організації  Україна закупила ліки на 6.2 млн доларів, при цьому з держбюджету було виділено 6.4 млн доларів.  На закупівлю ліків для дорослих хворих на гемофілію було витрачено 4.4 млн доларів, економія склала понад 600 тис. доларів.

Нагадаємо, що у 2016 році міжнародні організації взяли на себе зобов’язання поставити засоби імунопрофілактики, лікарські засоби та медичні вироби в рамках відповідних бюджетних програм по 37 напрямкам на суму понад 3 млрд грн.

На сьогодні укладено угоди з міжнародними організаціями та вже здійснені перші поставки лікарських засобів.

http://pravda.press/news/society/ukraina-zekonomila-pri-zakupivli-likiv-dlya-khvorikh-na-gemofiliyu--26884/

Немає коментарів: