ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 21 квітня 2017 р.

Білоцерківський завод "Біофарма" є єдиним виробником ліків від гемофілії в Україні

20 квітня на території фармацевтичного заводу "Біофарма", що у Білій Церкві відбулась прес-конференція присвячена старту соціальної програми в підтримку хворих на гемофілію під назвою "Нам не все одно. Ми разом". Зібрання приурочено до всесвітнього дня гемофілії

Про це передає кореспондент інформаційного порталу "Моя Київщина".

Даний проект направлений на покращення якості життя пацієнтів з гемофілією в Україні. Таких на диспансерному обліку сьогодні стоїть понад 2500 пацієнтів, з яких 472 дитини. Без своєчасного належного лікування, цей діагноз приводить до тяжкої інвалідності та передчасної смерті.

На заході присутні голова Асоціації гематологів України Ірина Гартовська, доцент кафедри гематології, заслужений лікар України Євген Аверьянов, а також президент фармацевтичної компанії "Біофарма" Костянтин Єфименко. Запрошені експерти розповіли про всі тяжкості даного захворювання та проблеми, з якими зіштовхуються і лікарі і пацієнти, та як вони вирішуються зараз в Україні.

"Пацієнти живуть у постійному страху через відсутність фактору (замісна синтетична речовина для хворих, існує 12 видів факторів, - Ред) згортання крові. І не тільки через травму, це можуть бути спонтанні кровотечі. При відсутності допомоги вони стають інвалідами-колясочниками, і єдина допомога цим пацієнтам - це введення того фактору, який відсутній в організмі і замісна терапія, І це прерогатива держави забезпечити таких иаціжнтів факторами звертання, у всіх державах світу. Ми сподіваємося, що цього року буде виділено більше коштів на закупку факторів по лінії міністерства охорони здоров'я". – зазначила Ірина Гартовська.

У свою чергу, Євген Аверьянов наголосив, що від гемофілії насамперед страждає опорно-рухова система. В процесі життя, пересування та інших видів навантаження пацієнти терплять системний біль, що зрештою руйнує не тільки фізіологічне а й психічне здоров'я.

"Людина, яка постійно терпить біль, стає замкнутою і агресивною. Тим паче, коли є розуміння того, що в лікуванні цього захворювання є й економічна проблема. Препарати, котрі приміняються в лікуванні захворювання – дуже вартістні, їх закупка потребує дуже великих капіталовкладень. тому тут має бути відповідальність держави. До 2016 року забезпечення ліками в столиці було на дуже низькому рівні. Зараз економічна сторона цієї проблеми починає рухатись в позитивний бік", - зазначив він.

Біофарма - єдина фармкомпанія на пострадянському просторі, яка п’ять років тому освоїла виробництво фактору крові для хворих на гемофілію. Нині у президента фармкомпанії Біофарма великі та перспективні плани.

"Ми хочемо, щоб кожен хворий вів нормальне соціальне життя, і на протязі 10 років вирішимо цю проблему в Україні. Її ми розділили на 2 основні складові, це виробнича, і соціальна. Так протягом найближчих 5 років компанія проінвестує 40 мільйонів доларів в будівництво нового фракціонатора для виробництва препаратів плазми. Також в найближчі 5 років ми інвестуємо 45 мільйонів доларів на розробку нових препаратів та клінічних випробувань. Тобто, за п’ять років ми маємо забезпечити Україну на 100% фактором згортання крові. Більше того, у нас будуть залишки, які ми імпортуємо в Білорусію, Казахстан, та інші сусідні держави. Також ми плануємо організувати навчання та відряджати лікарів на міжнародні прес-конференції та семінари, аби вони переймати самий передовий досвід цієї проблеми", - Костянтин Єфименко.

Також президент "Біофарми" вручив представниці Київського обласного відділення гематології Ірині Гартовській подарунковий сертифікат на суму 1 млн гривень для придбання тест-системи та 8 фактору згортання крові.


http://mykyivregion.com.ua/2017/04/20/kompaniya-biofarma-kostyantina-yefimenka-yedina-v-ukrayini-sho-viroblyaye-liki-vid-gemofiliyi/

Немає коментарів: