ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 25 квітня 2017 р.

У Сумах пенсіонер за "доступними ліками" обійшов 13 аптекПенсіонер з хворим серцем ледве відшукав необхідний препарат зі списку урядової програми, обійти довелося чи не все місто. Препарати йому продали лише у комунальній аптеці .

Фармацевти тут бідкаються: тільки за пів дня у них біля двох сотен відвідувачів. А я к же інакше: чиновники відзвітували про "доступні ліки", от тільки самого доступа не забезпечили. Всі змушені відзвітувати "на гору", що програма успішна, та працює, як годинник. Містяне обурені: навіщо ж їх обдурюють, але ситуація коли бажання збігаються з можливостями вочевидь не вигідна МОЗ.

https://nnovosti.info/

Немає коментарів: