ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 21 березня 2017 р.

Які ліки мають бути у дитячій аптечці?

Коли ви плануєте тривалу подорож, то для своєї дитини прагнете взяти усе необхідне. Це стосується не лише речей, але й усіх необхідних ліків, адже своє маля хочеться захистити від всього.

Ще однією поширеною проблемою. яка може виникнути під час відпустки є утворення алергічної реакції. Щоб уникнути цього або принаймні полегшити самопочуття своєї дитини слід мати у своїй аптечці протиалергічні засоби.

Також слід подбати про наявність засобів, які допоможуть вашій дитині у випадку утворення застудних захворювань. Перш за все до такого набору повинні входити жарознижуючі препарати, противірусні та спазмолітичні.

Обов'язковим пунктом у будь-якій, не лише дитячій аптечці є наявність бинтів, вати, антисептиків та засобів проти різноманітних видів опіків. Слід стежити, щоб усі засоби були дозволені до використанням дітям.


http://zdorovia.com.ua/likar/26899yaki-liki-mayut-buti-u-dityachii-aptechci.html

Немає коментарів: