ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 31 березня 2017 р.

Постачальники замінять прострочені ліки від раку - МОЗ

Закордонні постачальники замінять на свіжі прострочені ліки, які Україна купувала коштом бюджету на 2015 рік. Передовсім, йдеться про препарати для лікування онкології. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

"У зв'язку з деякими складнощами, що мали місце впродовж реалізації проекту та для нівелювання деяких ризиків для держави України, Crown Agents (міжнародний партнер по поставкам ліків - прим.) разом з нашими партнерами - соціально відповідальними виробниками та постачальниками - прийняли рішення надати гарантійний лист щодо заміни низки ліків, у разі, якщо вони не будуть використані до закінчення терміну їх придатності", - повідомляють в українському офісі партнера по поставкам ліків в Україну.

Медичні установи у різних регіонах України надали перелік препаратів, які не встигають використати до завершення терміну їх використання. МОЗ, у свою чергу, передав зведені відомості постачальнику.

"Лікарські засоби, вилучені в процесі заміни, будуть знищені. Заміна потребуватиме часу для виконання доставки", - сказали у Crown Agents.

Про необхідність отримання свіжих препаратів повідомили НДСЛ "Охматдит" Донецької області, Луганська обласна дитяча клінічна лікарня у Лисичанську, Київський онкоцентр, Національний інститут раку, комунальні лікарні у Львові, Вінниці, Запоріжжі, Тернополі та обласні установи, де лікуються онкохворі діти та дорослі.

У 2017 році деякі замовлені раніше препарати фахівці МОЗ України попросили поки що не доставляти, аби не лежали на складах. "Ми зрозуміли, що деякі вакцини не потрібні, бо їх достатньо в Україні. Це ті, що мають термін придатності півтора роки. Попросили, щоб їх поки що не доставляли, аби їх термін не завершився до того, як використають у медичних установах", - сказала Уляна Супрун.


https://gazeta.ua/articles/health/_postachalniki-zaminyat-prostrocheni-liki-vid-raku-moz/762588

Немає коментарів: