ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 10 березня 2017 р.

ПРООН закупив препарат для хворих на рак майже втричі дешевше МОЗу

Препарат «Тасигна» для лікування хворих на лейкоз був закуплений міжнародною організацією ПРООН майже втричі дешевше, в порівнянні з цінами МОЗу.

В той час як Міністерство охорони здоров’я закуповувало препарат Тасигна (Нілотиніб, 200 мг, капсули) по $53,27 за таблетку, Програмі розвитку ООН вдалося закупити цей лікарський засіб того ж виробника і в тому ж дозуванні по $20,57 за таблетку. Програма розвитку ООН закупила 55 020 таблеток (відповідно до Постанови КМУ №557) та зекономила понад 61% у порівнянні з цінами МОЗ 2014 року.

- Така економія вкотре доводить, що закупівлі ліків через міжнародні організації рятують життя пацієнтів. Економія у 60%  це доказ того, що усі пацієнти отримають потрібні ліки без корупції, а зекономлені кошти будуть витрачені на додаткові препарати, - зазначає Ольга Стефанишина, виконавчий директор БФ «Пацієнти України».

- Завдяки міжнародним організаціям вже два роки поспіль вдається закупити ліки на багато дешевше, ніж це робив МОЗ. Для нас-пацієнтів з хронічним мієлолейкозом це означає, що пацієнти матимуть змогу вижити цього року. Проте закуплених ліків все одно не достатньо, щоб забезпечити усіх хворих – їх вистачить всього на 4 місяці. Компанія-виробник, враховуючи ситуацію в Україні, повинна ще знизити ціну для держави на ці ліки, - зазначає Іван Зеленський, голова БФ «Крапля крові», пацієнт із хронічним мієлолейкозом.

Препарат був поставлений на склади державного підприємства «Укрмедпостач» підпорядковано МОЗ 6 березня. Весь цикл тендерної процедури зайняв від моменту перерахунку грошей організації та поставки препарату склав менше 3 місяців.

https://vechirniykiev.com.ua/news/proon-zakupyv-preparat-dlya-khvorykh-na-rak-mayzhe-vtrychi-deshevshe-mozu

Немає коментарів: