ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 9 березня 2017 р.

Процес відшкодування вартості ліків державою стартує з 1 квітня - В.Гройсман

З першого квітня в Україні стартує процес відшкодування з державного бюджету вартості ліків для хворих на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та цукровий діабет ІІ типу. Про це під час робочої поїздки до Вінниці повідомив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає кореспондент УНН-Центр.

"Масштабна програма безкоштовних ліків для українців передбачає відшкодування вартості ліків хворим на цукровий діабет, бронхіальну астму і гіпертонічну хворобу хронічним хворим. Ми виділили в цьому році на відшкодування 500 млн грн. Якщо треба буде більше — внесемо пропозиції до Державного бюджету і збільшимо кошторис”, — сказав В.Гройсман.

http://region.unn.ua/uk/news/107947-protses-vidshkoduvannya-vartosti-likiv-derzhavoyu-zapratsyuye-z-1-kvitnya-v-groysman

Немає коментарів: