ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 15 лютого 2017 р.

УКРАЇНСЬКІ ВИРОБНИКИ ЗНИЗИЛИ ЦІНИ НА ЛІКИ

"Українські виробники знизили ціни на лікарські засоби", -  говорить директор "Полтавафарм"  Валерій Прядко.

За його словами, виконання постанови Міністерства охорони здоров’я "Про державне регулювання цін на лікарські засоби" перенесли  на перше квітня поточного року. Проте вітчизняні виробники  наперед продають нові серії медичних препаратів за зниженими цінами. Зокрема, компанія "Фармак" вже вийшла на референтну ціну ліків. За словами Валерія Прядка, медичні препарати за зниженими цінами надійдуть до аптек через кілька тижнів.

Валерій Прядко, директор "Полтавафарм": Деякі препарати, першу чергу виробництва українського, там це ціна, що не відповідала референтній ціні - "Фармак", "Артеріум" - які знизили референтну ціну і вже вийшли на цей рівень. З імпортом на багато важче. Я не розумію, як там розраховувалась ціна, але на українські препарати, на які 100% відшкодовуються кошти - ціна знижується.

http://www.ltava.poltava.ua/news/9941/

Немає коментарів: