ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 21 лютого 2017 р.

МОЗ перетворився на філію лобізму інтересів світової фарммафії - С.Кравченко

Американські виробники ліків проти гепатиту С бояться за наш ринок і за наших пацієнтів, бо у нас сьогодні епідемія, тоді як в інших цивілізованих країнах, навпаки, показники цієї хвороби йдуть на спад. Так чи інакше, проте МОЗ не повинен перетворюватися у філію лобізму інтересів однієї фармкомпанії, а пацієнт повинен мати вибір і доступ до різних препаратів проти гепатиту С. Про це у коментарі УНН зазначив Відповідальний секретар ради - керівник Київського міського ВП НМП України Сергій Кравченко.

Коментуючи проект мирової угоди між КМУ та американським виробником ліків проти гепатиту С “Гілеад” він зазначив:
“Складається таке враження, що на даний момент МОЗ перетворилося на філію, на структурний підрозділ фармацевтичної мафії, у якого завдання лише лобізм фармацевтичних компаній, не більше не менше”, — сказав він.

Додамо, що відповідно до тексту мирової угоди “Гілеад” може отримати ексклюзивне право на продаж ліків на основі софосбувіру (проти гепатиту С) в Україні. Реєстрацію аналогічних препаратів інших виробників Україна для цього має скасувати.

За прогнозами компанії GlobalData ринок збуту препаратів проти гепатиту С до 2025 року буде скорочений з сьогоднішніх 60% до 48%. Саме тому, на переконання С.Кравченка, американські фармкомпанії розгорнули боротьбу за наш ринок лікарських засобів.

“Саме тому виробники США розгорнули таку активну боротьбу за наш ринок! У нас дійсно епідемія, у нас багато хворих. Воно їм комерційно привабливо із однієї сторони, а з другої — вони себе так агресивно ведуть, фармкомпанії, лише там де їм це дозволено. Що значить ексклюзивні права? Якась монополія на лікування їхніми лікарськими засобами на території України, це що таке? Це порушення конституції України і основ законодавства в охороні здоров’я. Виникає питання, хто їм допомагає і хто це лобіює. На сьогодні я бачу лише одне — МОЗ, який перетворився на філію або підрозділ фарммафії, і вже навіть не вітчизняної, а світової”, — наголосив він.

Нагадаємо, американські препарати “Гілеаду” проти гепатиту С не мають жодних ексклюзивних прав в Україні. Про це говорять експерти, а також це підтверджує рішення Окружного адміністративного суду.
Незважаючи на це, КМУ підготував мирову угоду з “Гілеадом”, відповідно до якої МОЗ має скасувати реєстрацію в Україні ліків проти гепатиту С, якими сьогодні лікуються пацієнти.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1644847-moz-peretvorivsya-na-filiyu-lobizmu-interesiv-svitovoyi-farmmafiyi-s-kravchenko

Немає коментарів: