ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 20 січня 2017 р.

Шерембей розповів про спекуляції навколо міжнародних закупівель ліків

Заступник голови Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції СНІДу Дмитро Шерембей заявив, що з 2014 року закупівельна ціна препаратів для хворих дітей знизилася майже на 70 відсотків.

Про це Шерембей розповів під час прес-конференції щодо спекуляції навколо міжнародних закупівель.

"Я хочу навести цифри. Щоб попередити ностальгічні пости у соцмережах стосовно того, як раніше було добре. У 2014 році закупівельна ціна препарату для дітей складала 123 доллара, а у 2016 вже 47. І це той самий виробник і той самий дистриб`ютор. Це все життя жітей. За рік помирає 50% людей які не доживають до терапии. Одна закупка через міжнародні організації програми СПІДу врятувала життя 5 тисяч людей за один рік" - зазначив Шерембей.

"Вся істерика, яка сьогодні піднята  - захист капіталу, який втратила велика корупційна система. Міністерство охорони здоров'я у 2017 році якщо проторгує свій бюджет через міжнародні закупівлі, може заощадити 2 млрд грн. Це весь бюджет міністерства охорони здоров'я три роки тому" - впевнений Шерембей.

http://www.grushevskogo5.com/sobitiya/sherembey-rozpoviv-pro-spekulyatsii-navkolo-mizhnarodnikh-zakupivel-likiv/

Немає коментарів: