ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 9 січня 2017 р.

В Україні тимчасово заборонили популярний препарат від алергії

В Україні ввели тимчасову заборону на реалізацію та застосування лікарського засобу від алергії «Лоратидин».

Про це повідомляє Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.
Тимчасова заборона стосується лікарського засобу «Лоратидин» у вигляді сиропу, 1 мг/мл по 90 мл серії 50915, виробництва ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика» (Україна).

Рішення про тимчасову заборону прийнято на підставі повідомлення про передбачену побічну реакцію від застосування лікарського препарату «Лоратидин».

«Суб’єктам господарювання, які здійснюють реалізацію, зберігання  та застосування лікарських засобів, невідкладно після отримання даного розпорядження перевірити наявність лікарського засобу «Лоратидин», сироп, 1 мг/мл по 90 мл серії 50915, виробництва ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика», Україна. При виявленні зразків цього лікарського засобу вжити заходи щодо вилучення його з обігу шляхом поміщення в карантин», – йдеться у повідомленні відомства.

Тимчасова заборона діятиме до окремого рішення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

http://vgolos.com.ua/news/v_ukraini_tymchasovo_zaboronyly_populyarnyy_preparat_vid_alergii_244901.html

Немає коментарів: