ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 11 січня 2017 р.

Українські науковці разом з іспанцями розробляють ліки від раку

Група науковців з України спільно з іспанськими колегами досліджують властивості гетероциклічних сполук, які чинять згубний вплив на ракові клітини. У недалекому майбутньому вчені сподіваються винайти ліки від цієї недуги.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 ­– 15:00 та 19:00 – 21:00) на телеканалі ZIK заявила український біофізик, доктор фізико-математичних наук Ольга Броварець.

«Ми вже підготували проект на основі фундаментальних досліджень. Ми вивчаємо властивості гетероциклічних сполук, котрі призводять до відмирання уражених клітин та вірусів. Наразі ми співпрацюємо активно з іспанцями. Торік ми опублікували кілька спільних наукових робіт у знаних міжнародних виданнях», – розповіла науковець.

Ольга Броварець зазначила, що дослідники з України та Іспанії вже створили базу потенційних мутагенів, котрі призводять до появи ракових клітин, а також досліджують речовини, здатні позитивно впливати на уражені клітини.

«Ці сполуки природного походження, і це дуже важливо, бо вони матимуть менше побічних ефектів, якщо порівнювати зі штучними», – сказала вона.

За словами українського біофізика, проект розрахований на два роки. Зокрема, у цей період  науковці мають провести дослідження в Національному інституті раку у США.

http://zik.ua/news/2017/01/10/ukrainski_naukovtsi_razom_z_ispantsyamy_rozroblyayut_liky_vid_raku__biofizyk_1022725

Немає коментарів: