ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 28 січня 2017 р.

Глава ГО «ВО МФА «ФармРада» Елена Прудникова в ТВ сюжете "Лекарства должны подешеветь с начала следующего месяца"Аптеки и поставщики будут обязаны переписать ценники согласно распоряжению правительства. Медикаменты для сердечников, диабетиков и астматиков будет запрещено продавать дороже, чем они стоят в пяти ближайших странах Евросоюза. Максим Урлапов сверил цены и убедился – один и тот же препарат сейчас в этих государствах стоит в два, а то и три раза дешевле, чем в Украине. Так когда же украинцы увидят новые цены в аптеках. Или необходимые лекарства просто перестанут продавать?


Немає коментарів: