ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 10 січня 2017 р.

Щонайменше три роки потрібно для запровадження медичного страхування в Україні – П.Розенко

Для запровадження в Україні системи загальнообов’язкового медичного страхування та наведення порядку в системі охорони здоров’я потрібно щонайменше три роки. Про це у інтерв’ю “Радіо свобода” сказав Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає УНН.

“Для того, щоб запровадити, скажемо так, будь-який вид страхової медицини, то ми повинні в першу чергу навести порядок із механізмом проходження грошей, які віддаються, тобто, або через загальний державний страховий фонд, або через недержавні страхові фонди в залежності від моделі, доходять до кожного пацієнта, доходять до кожної людини, до кожної лікарні, до кожної поліклінік.

Процес переходу на страхову медицину, наведення порядку в системі охорони здоров’я, визначення механізмів фінансування її і до кінцевого моменту займе щонайменше три роки. Це не є простий процес. Тому в нас є якраз три роки для того, щоб запровадити механізм страхової медицини”, — сказав П.Розенко.
Також він зазначив, що для запровадження страхової медицини в Україні необхідно ввести зміни до законодавства.

“Безумовно, без Верховної Ради ми не обійдемося. Сьогодні у Верховній Раді розглядаються різні моделі медичного страхування. Але наше завдання на сьогоднішній день — це систематизувати процес і зробити первинне реформування системи охорони здоров’я, з чим уряд вже на сьогоднішній день виходить до громадян України. І 2017 рік стане першим роком реального реформування системи охорони здоров’я”, — зазначив П.Розенко.

Також він зазначив, що уряд вже зробив певні зрушення у медичній сфері.
“Ми прийняли два дуже важливі рішення. Це система реімбурсації, яка буде працювати з 1 квітня 2017 року. І друга система — це референтного ціноутворення, яка починає з 1 січня працювати”, — додав П.Розенко.

Як повідомляв УНН, за словами О.Мусія, МОЗ не внесло жодного законопроекту щодо введення медичного страхування в Україні.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1634029-schonaymenshe-tri-roki-potribno-dlya-zaprovadzhennya-medichnogo-strakhuvannya-v-ukrayini-p-rozenko

Немає коментарів: