ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 31 січня 2017 р.

Цьогоріч у Миргороді ліквідаторам аварії на ЧАЕС виділили 100 тис. грн на безоплатне придбання ліків

Цьогоріч у Миргороді ліквідаторам аварії на ЧАЕС виділили 100 тис. грн на безоплатне придбання ліків

На 2017 рік постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи з міського бюджету Миргорода виділили 100 тисяч гривень на безоплатне пільгове придбання ліків. Про це УНН-Центр повідомили в прес-службі Миргородської міської ради.

Також 111 тисяч гривень виділили на надання разової допомоги, десять тисяч на пільговий проїзд та 50 тисяч гривень на санаторно-курортне лікування чорнобильців другої категорії. Перша категорія оздоровлюється за рахунок коштів держбюджету.

Як повідомляв УНН-Центр, На сервісне обслуговування мобільного госпіталю у Кременчуці виділять 200 тис. грн.

http://region.unn.ua/uk/news/101806-tsogorich-u-mirgorodi-likvidatoram-avariyi-na-chaes-vidilili-100-tis-grn-na-bezoplatne-pridbannya-likiv

Немає коментарів: