ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 27 грудня 2016 р.

Американська Феміда оштрафувала фармкомпанію Teva за хабарі в Україні

Ізраїльський фармацевтичний концерн підкуповував урядовців в Україні, Росії та Мексиці в обмін на сприяння у просуванні ліків на ринку. Тепер Teva заплатить 519 мільйонів доларів штрафу в США.

Ізраїльський фармацевтичний гігант, найбільший у світі виробник лікарських препаратів-дженериків Teva, сплатить 519 мільйонів доларів штрафу через хабарництво у низці держав. Як заявили у четвер, 22 грудня, у міністерстві юстиції США, в ході розслідування встановлено, що представники компанії давали хабарі чільним посадовцям різних країн, зокрема, України, Росії та Мексики, в обмін на сприяння у просуванні ліків на їхніх ринках.
Teva погодилась на сплату штрафу після того, як її російська дочірня компанія була визнана винною у порушенні закону про корупцію за кордоном, після чого вона підписала угоду щодо відтермінування судового переслідування, повідомили у мін'юсті США.

"Teva та її дочірні компанії платили мільйони доларів хабарів представникам урядів у різноманітних країнах, та цілеспрямовано відмовлялась запроваджувати систему внутрішнього контролю, яка б запобігала хабарництву", - заявила помічниця міністра юстиції США Леслі Колдвелл.

У рамках цієї справи розглядалась і корупційна схема в Україні, яка стосується 2001 та 2011 років, повідомляє AFP. Встановлено, що компанія давала хабарі українському урядовцеві, який, у свою чергу, сприяв просуванню ліків Teva на українському внутрішньому ринку. Також компанія з 2010 до 2012 року давала хабарі чільному чиновнику російського уряду в обмін на просування ліків, унаслідок чого Teva отримала понад 200 мільйонів доларів прибутку. Російський чиновник збагатився на близько 65 мільйонів доларів. У Мексиці з 2005 року компанія платила хабарі лікарям, які працюють у державних медичних закладах, за просування своїх ліків.

У самому фармоконцерні запевнили, що розпочали перевірки ще на початку 2012 року і звільнили усіх причетних до корупційних схем. "Дії, які призвели до цього розслідування, припинились кілька років тому, вони є прикрими та неприйнятними, і ми раді, що можемо залишити цю справу позаду. Сьогодні Teva є фундаментально іншою компанією", - заявив виконавчий директор Ерез Вігодман. Акції компанії у четвер, 22 грудня, виросли в ціні на 2,2 відсотка.

http://www.dw.com/

Немає коментарів: