ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 3 грудня 2016 р.

МОЗ підписало розширену угоду з Crown Agents щодо додаткових програм, які фінансуватимуться за рахунок держбюджету на 2016 рік

Після успішного укладення 27 жовтня угоди між Міністерством охорони здоров'я України та Crown Agents, яка охоплює дві нові програми закупівель, 1 грудня 2016 року було підписано розширену угоду щодо ще 8 додаткових програм.

Ці програми також будуть фінансовані з Державного бюджету України 2016 року разом з першими двома та охоплюватимуть закупівлі необхідних ліків та медичних засобів впродовж 2017 року.

Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я України: «Ми залучали Crown Agents до закупівель ліків за кошти держбюджету 2015 року і ця організація допомогла нашим пацієнтам отримати якісні препарати. Ми переконані, що цього року наша співпраця також буде корисною для усіх українців!»

Крістін Джексон, Головний консультант із закупівель: «Ми доклали всіх зусиль, щоб організувати та забезпечити повне покриття закупівель засобів медичного призначення для онкологічних програм. У рамках нового проекту з МОЗ України ми отримали великий обсяг програм, що свідчить про довіру компанії щодо прозорості та чесності її роботи. Продовження нашого високоефективного довгострокового партнерства – це ще один крок на шляху трансформації системи охорони здоров’я в Україні».

Невдовзі у середині грудня планується підписання розширення угоди щодо ще 1 додаткової програми.

Компанія вже почала активну роботу над завданням і сподівається застосувати весь досвід, накопичений раніше в Україні в рамках проекту закупівель для онкологічних програм, для забезпечення найкращих результатів роботи за новими програмами.

У рамках підготовки до проекту, 29 листопада Crown Agents провели робочу зустріч «Робота Crown Agents для МОЗ України: початок нових програм 2016 року і закриття закупівельного циклу 2015 року», використавши її як платформу для дискусії з потенційними постачальниками для нових програм.

http://narodnarada.info

Немає коментарів: