ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 15 грудня 2016 р.

Уряд дозволив придбати додаткові ліки на заощаджені на держзакупівлях гроші

ukrinform.ua: Уряд ухвалив зміни до постанови, якими передбачено використання зекономлених на держзакупівлях за участю  міжнародних організацій кошти на придбання додаткових ліків, вакцин та лікарських засобів.

Про це у Фейсбуці написала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун

"Ухвалено зміни до постанови, які дозволять здійснити дозакупівлю ліків, вакцин та виробів медичного призначення за рахунок заощаджених коштів в рамках державних закупівель через міжнародні організації", - написала Супрун.

Крім того, уряд ухвалив ще три рішення: стосовно закупівлі продуктів лікувального харчування для  дітей, хворих на фенілкетонурію, перерозподілу видатків спеціального фонду державного бюджету на суму 68 998,6 тис. грн. для 8 областей України на реформування регіональних систем охорони здоров'я та проект розпорядження щодо ранньої діагностики вад здоровя у дітей.

Як повідомляв Укрінформ, міжнародні організації, які здійснюють для України закупівлі за державними програмами лікування, доставили до України 94% від загальної кількості замовлених лікарських засобів, засобів імунопрофілактики та медичних виробів. Загалом сума контрактів за кошти держбюджету 2015 року склала 2 млрд 197 млн грн. Порівняно з закупівлями 2014 року, за даними ЮНІСЕФ, яка здійснювала закупівлі вакцин та препаратів для антиретровірусної терапії, на закупівлі вакцин вдалося зекономити близько 3 млн доларів США.

За даними ПРООН, загальна економія за 8 напрямками лікування склала біля 4 млн доларів США. За даними Crown Agents, потенційна економія коштів у порівнянні з 2014 роком склала 17 млн доларів США.

http://www.ukrinform.ua/rubric-economics/2139550-urad-dozvoliv-pridbati-dodatkovi-liki-na-zaosadzeni-na-derzzakupivlah-kosti.html

Немає коментарів: