ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 7 грудня 2016 р.

Українські аптечні мережі в рази завищують ціни на ліки

Українські роздрібні аптечні мережі в кілька разів перевищують рекомендовані державою відпускні ціни на лікарські засоби і вироби медичного призначення.

Про це повідомила Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів (Держпродспоживслужба) на своєму сайті.

Згідно з повідомленням, служба провела 17 перевірок на предмет дотримання аптечними мережами цінової дисципліни. В ході кожної інспекції були зафіксовані як незначні, так і серйозні факти порушення законодавства.

Так, в одній із аптек Миколаївської області роздрібна надбавка на муколітичний засіб склала 204% замість граничного встановленого рівня 10%, на медичні рукавички ─ на 101%, на антибактеріальний препарат ─ 27,5%.

http://forbes.net.ua/ua/news/1425128-ukrayinski-aptechni-merezhi-v-razi-zavishchuyut-cini-na-liki?utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=ukrayinski-aptechni-merezhi-v-razi-zavishchuyut-cini-na-liki

Немає коментарів: