ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 27 грудня 2016 р.

ІМПОРТЕР СПРОСТОВУЄ ЗАБОРОНУ АФЛУБІНУ В УКРАЇНІ

Компанія ТОВ "ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА", яка є імпортером препарату Афлубін та офіційним представником компанії-виробника Ріхард Біттнер АГ, (Австрія) в Україні, спростовує заборону на реалізацію і застосування лікарського засобу в Україні. 

За інформацією представника компанії, під заборону Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками потрапив знайдений на підпільному складі фальсифікат препарату Афлубін, краплі оральні по 20 мл, серії 7351286 з терміном придатності до 11/2012.

Важливо! Ця фальсифікована серія була заарештована на складі фальсифікату, до оптової та роздрібної торгівлі не надходила і не могла надійти у зв'язку із вказаним на підроблених упаковках терміном придатності 11/2012 року.  

"Хочу підкреслити, що всі серії й форми, краплі оральні й таблетки, лікарського засобу Афлубін, що імпортовані ТОВ "ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА" та знаходяться наразі в продажу, дозволені до застосування та реалізації в Україні", – каже директор компанії Людмила Дзюба.

Компанія нагадує, що оригінальний лікарський засіб Афлубін, таблетки й краплі оральні, необхідним чином зареєстровані в Україні (Р.П.№UA/10018/01/01 затверджено Наказом МОЗ України від 18.09.2014; Р.П.№UA/1952/02/01 затверджено Наказом МОЗ України від 23.02.2012.) і дозволені для реалізації та застосування.

Довідка про компанію 
Фармацевтична компанія ОМЕГА ФАРМА – виробник безрецептурних препаратів. Заснована в 1987 році в Бельгії, вже у 2013 році вона увійшла до ТОП-5 OTC-компаній Європи. На сьогодні представлена на ринках 35 країн і володіє портфелем із приблизно 2000 лікарських засобів. На український ринок ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА вийшла після покупки групою "Omega Pharma" компанії "Richard Bittner AG" у жовтні 2006 року.

https://tsn.ua/ukrayina/importer-sprostovuye-zaboronu-aflubinu-v-ukrayini-849783.html

Немає коментарів: