ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 17 грудня 2016 р.

За програмою “Стоп грип” невикористаними залишилися більше мільйона грн — Н.Авраменко

За міською програмою “Стоп грип” невикористаними залишилися більше мільйона грн. На ці кошти закуплять препарати для лікування грипу. Про це кореспонденту УНН-Центр в ексклюзивному коментарі повідомила начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги департаменту охорони здоров’я ВМР Наталія Авраменко.

“На вакцину було виділено 1 млн 368 тис. грн. Використано лише 261 тис. 560 грн. Залишок — один мільйон 106 тис. 440 грн. Кошти залишаться в програмі та їх використають на препарати для лікування грипу. Наразі всі медичні заклади Вінниці закупили препарат „Таміфлю“. Є протокол лікування грипу, яким керується лікар. Якщо є підозра на грип, то медик може видати цей медикамент. Стаціонари також забезпечені зазначеними ліками”, — розповіла Н.Авраменко.

Також за програмою “Стоп грип” з міського бюджету виділили ще 275 тис. грн на швидкі тести, які допомагають визначити, чи є у хворого грип, та якого типу вірус. Ними забезпечили усі вінницькі медичні заклади в необхідній кількості. Всі кошти використано.

http://region.unn.ua/uk/news/93877-za-programoyu-stop-grip-nevikoristanim-zalishilosya-bilshe-milyona-grn-n-avramenko

Немає коментарів: