ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 5 грудня 2016 р.

ПРО РЕФОРМИ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я ГОВОРИЛА НА БРИФІНГУ ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я УКРАЇНИ ОКСАНА СИВАК

З першого січня наступного року в Україні почне розгортатися страхова модель медицини. Пацієнти матимуть пакет гарантованих медичних послуг, зможуть обирати лікаря та заклади, у яких лікуватимуться. Для пацієнтів безкоштовним лікування так і залишиться, зміни відбудуться в системі фінансування охорони здоров’я, - повідомила заступник Міністра охорони здоров"я України Оксана Сивак на зустрічі із полтавськими журналістами

Оксана Сивак, заступник Міністра охорони здоров’я України
«Кожен з нас є платником податків в навіть зараз ми, в якісь мірі, є застрахованими. Це і є страхова модель, але вона не ефективна. Тепер кошти «йтимуть» за пацієнтом. Пацієнт буде впевнений, застрахований і знатиме свого лікаря, отримуючи якісні медичні допомоги»

Нині кошти рівномірно роз приділяються між медичним закладами і відповідальні за це органи влади, - пояснюють фахівці. В майбутньому ж держава компенсуватиме кошти за кожного пацієнта. Тобто страхова медицина в Україні працюватиме за принципом: Пацієнт обирає - держава платить.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА
 «Кошти будуть іти за те, що пацієнт прийшов по факту в лікарню. Буде електронна система в реальному режимі. Там вказуватиметься: хто пацієнта направив, куди направив, буде йти в фонд соціального страхування»

Проте повністю безкоштовною для пацієнта буде лише первинна та екстрена допомога. Первинна, - пояснює Оксана Сивак, - це допомога сімейного лікаря, до якого пацієнти звертатимуться першочергово.

Оксана Сивак, заступник Міністра охорони здоров’я України
 «В нас є великий не достаток лікарів на первинній ланці. Але зміна фінансування і збільшення фінансування, ми сподіваємося, буде таким заохочуванням. Чи буде лікар без роботи - хороший лікар без роботи не буде»

У кожному місті, селі, чи селищі кількість сімейних лікарів залежатиме від кількості населення. Передбачається, що на одного лікаря первинної ланки припадатиме від 1000 до 2500 пацієнтів.

http://irt.pl.ua/video/7324

Немає коментарів: