ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 19 грудня 2016 р.

Вакцин від грипу вже немає ні в МОЗ, ні у приватних аптеках - Вінниця

У Вінниці закінчилися вакцини від грипу.
Коли вони з'являться знову поки невідомо.  

 — В Україну завезли дуже мало вакцини. Це пов’язано з тим, що минулого року щепилося мало людей. Ту кількість препаратів, що виділили для Вінниці в МОЗ, вже використано. Можливо, вакцини ще надійдуть, але наразі важко прогнозувати. Ми зв'язувалися з приватними аптеками, але в них уже теж розкупили всі засоби, − розповіла кореспонденту УНН-Центр начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги департаменту охорони здоров'я Вінницької міської ради Наталія Авраменко.

Також вона зазначила, що за міською програмою «Стоп грип» невикористаними залишилися більше мільйона гривень. На залишок вони планують закупити препарати для лікування грипу.

— На вакцину було виділено 1 мільйон  368 тисяч гривень. Використано лише 261 тисяч 560 гривень. Залишок — один мільйон 106 тисяч 440 гривень. Кошти залишаться в програмі та їх використають на препарати для лікування грипу. Наразі всі медичні заклади Вінниці закупили препарат «Таміфлю».

Є протокол лікування грипу, яким керується лікар. Якщо є підозра на грип, то медик може видати цей медикамент. Стаціонари також забезпечені зазначеними ліками, — додала Авраменко. Нагадаємо, у Вінниці через грип на карантин з понеділка, 19 грудня, закривають 15 шкіл.

https://vn.20minut.ua/Zdorovya/vaktsin-vid-gripu-vzhe-nemae-ni-v-moz-ni-u-privatnih-aptekah-10570148.html

Немає коментарів: